Chcesz promować w firmie zdrowy styl życia i zależy Ci na edukacji żywieniowej pracowników. A może chcesz, aby pracownicy zadbali o swoje zdrowie poprzez zmianę nawyków żywieniowych?

Jedzenie wpływa na jakość naszego życia, samopoczucie, kondycję i przede wszystkim zdrowie.

Przed każdą osobą, która wykonuje siedzącą pracę stoi nie lada wyzwanie. Większość zastanawia się, jak zadbać o swoje zdrowie i formę mając ograniczone możliwości czasowe. Nieznajomość zasad właściwego odżywiania prowadzi często do pogłębiania złego samopoczucia, frustracji, napięcia nerwowego i spadku efektywnego działania. Warsztaty dietetyczne dla firm to doskonały sposób, aby Twoi pracownicy uświadomili sobie znaczenie zdrowego stylu życia i nauczyli się jak w prosty sposób zadbać o swój zdrowy jadłospis.

Konsultacje dietetyczne mają na celu ukierunkowanie uczestników na podejmowanie świadomych decyzji żywieniowych. W zależności od wizji i oczekiwań klienta – firmy tematy mogą składać się z jednego lub kilku elementów, min. części edukacyjnej, zajęć kulinarnych, indywidualnych porad dietetycznych czy pokazu kulinarnego.

Konsultacje edukacyjno – kulinarne wnoszą ciekawie spędzony czas, kształtują prawidłowe nawyki żywieniowe, wprowadzają w tajniki smacznej i zdrowej kuchni, pozwalają poznawać nowe smaki i produkty, ustalić indywidualną dla każdego dietę.

Z zajęć każdy wychodzi z uśmiechem, nową wiedzą na temat żywienia, a w ręku dzierży przepis na pyszną potrawę.